Данія та Україна визначили пріоритети відбудови Миколаївської області

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури спільно з партнерами з Данії визначили пріоритети відбудови Миколаївської області та конкретні проєкти, які будуть реалізовані найближчим часом. Про це повідомив віцепрем’єр-міністр з відновлення – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков, передає Укрінформ із посиланням на пресслужбу міністерства у Фейсбуці.

Партнерство України та Данії у відбудові Миколаївщини є одним з яскравих прикладів міждержавного порозуміння, швидкого ухвалення рішення та залученості у процес. Спільно ми вибудували модель, за якої у відбудові можуть брати участь як державні структури, так бізнес і меценати. Пріоритет співпраці – проєкти відбудови критичної інфраструктури, зокрема, системи тепло- та водопостачання. Важливо завершити їх до настання осінньо-зимового періоду, – зазначив Кубраков.

Він нагадав, що з початку повномасштабного вторгнення Данія виділила на відбудову України 40 млн доларів. Допомога спрямована на відновлення теплопостачання Миколаєва та вирішення критичних потреб в енергетичному секторі.

Також партнери передали дві партії будівельної техніки у кількості 37 та 50 одиниць.

Для подолання наслідків підриву Каховської ГЕС Данія вже передала два насоси великої потужності, 35 наметів, три човни з транспортними плотами та генератор.

Через Управління ООН з обслуговування проєктів (UNOPS) також надіслано 5 цистерн для збору та транспортування води із затоплених районів, а також кілька генераторів загальною вартістю майже 1 млн доларів.


vidbudova.online — перше в Україні спеціалізоване медіа, яке висвітлює перебіг відбудови країни

Підтримати