На шляхопроводі через залізницю завершили демонтаж зруйнованих конструкцій. Зараз зводять крайні та проміжні опори нового мосту. Після цього будуть споруджувати прогонову будову і влаштовуватимуть мостове полотно. Відновлення шляхопроводу дозволить забезпечити транспортне сполучення центральних районів Чернігівщини з громадами області, а також із Київською та Сумською областями. Розвантажить місцеві дороги від транзиту вантажного та пасажирського транспорту, адже від часу деокупації області проїзду тут немає, весь транспорт змушений користуватися об’їзними дорогами, – йдеться в дописі.
Відбудувати міст та відновити рух транспорту планують до кінця цього року.
Шляхопровід був зруйнований під час активних бойових дій у лютому – березні 2022 року, коли ворожі війська зайшли на територію Ніжинського району і намагались далі наступати на Київ.
