На Київщині повністю вікрили рух мостом через річку Ірпінь. Його зруйнували у перші дні повномасштабного вторгнення

4 вересня Держагентство з відновлення відкрило для проїзду всі чотири смуги мосту на трасі М-06 Київ – Чоп біля села Стоянка під Києвом. Про це пише The Page з посиланням на пресслужбу Держагентства.

  • влаштували буронабивні палі, фундаменти, опори нові залізобетонні балки;
  • влаштували сучасне водовідведення;
  • зробили нове бар’єрне та перильне огородження;
  • облаштувати тротуари шириною 1,25 м та 1,15 м;
  • зробили гідроізоляцію;
  • уклали два шари асфальтобетонного покриття та розмітку по правому проїзду;
  • освітлення.

Обидва проїзди мосту успішно пройшли випробування. Він відповідає сучасним транспортним навантаженням А-15 і НК-100. У планах Агентства провести роботи з благоустрою прилеглої території та нанести розмітку по лівому проїзду.


vidbudova.online — перше в Україні спеціалізоване медіа, яке висвітлює перебіг відбудови країни

Підтримати