4 вересня Держагентство з відновлення відкрило для проїзду всі чотири смуги мосту на трасі М-06 Київ – Чоп біля села Стоянка під Києвом. Про це пише The Page з посиланням на пресслужбу Держагентства.
- влаштували буронабивні палі, фундаменти, опори нові залізобетонні балки;
- влаштували сучасне водовідведення;
- зробили нове бар’єрне та перильне огородження;
- облаштувати тротуари шириною 1,25 м та 1,15 м;
- зробили гідроізоляцію;
- уклали два шари асфальтобетонного покриття та розмітку по правому проїзду;
- освітлення.
Обидва проїзди мосту успішно пройшли випробування. Він відповідає сучасним транспортним навантаженням А-15 і НК-100. У планах Агентства провести роботи з благоустрою прилеглої території та нанести розмітку по лівому проїзду.
