На відновлення Харківщини виділили 1,2 мільярда гривень

На відновлення Харківщини виділили 1,2 мільярда гривень та ще планують 500 мільйонів, розповів очільник ХОВА Олег Синєгубов, пише Ґвара Медіа.

Наразі активно відбудовують Дергачівську та Старосалтівську громади. Відновлювальні роботи проводять на 62 об’єктах.

Для нас є пріоритети: найнижча ціна, найвища якість та зроблена робота вчасно. Ще в нас є на погодження на 500 мільйонів — це приблизно ще 30 об’єктів на відновлення, — сказав очільник ХОВА.

У пріоритеті робота із житловими багатоповерховими будинками та з котельнями. Оскільки, це дозволить подати тепло до квартир та сприяти поверненню жителів додому.


vidbudova.online — перше в Україні спеціалізоване медіа, яке висвітлює перебіг відбудови країни

Підтримати