Шмигаль ініціював створення груп для координації проєктів відновлення

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль запропонував партнерам створити Оперативну групу з відновлення та Дорадчу групу при Агентстві відновлення. Групи мають сприяти координації та конкретизації проєктів відновлення.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

«Від початку роботи Української платформи донорів одним з її пріоритетних напрямків є відновлення. Сьогодні запропонував партнерам посилити цей напрямок шляхом створення Оперативної групи з відновлення та Дорадчої групи при Агентстві відновлення, які сприятимуть координації та конкретизації проєктів відновлення,» – заявив прем’єр-міністр.

Як зазначив Денис Шмигаль, діяльність груп буде зосереджена на створені “єдиного вікна” для обміну інформацією про нагальні потреби відбудови та відновлення.

Він додав, що посилення експертизи та координації на операційному рівні буде створено Дорадчу групу при Агентстві відновлення. Група має практично реалізовувати проєкти та максимально ефективно використовувати ресурси.

«Серед іншого, необхідно посилити співпрацю на регіональному рівні. Маємо приклади ефективності патронату над конкретним регіоном. Закликав партнерів активно долучатися до цього формату співробітництва,» – наголосив прем’єр-міністр.

Також, він зазначив, що через масштабність завдань, йде робота над створенням коаліції. Відмітивши, що у цьому питанні координація коаліції зі сторони відповідних спецпредставників з відновлення.


vidbudova.online — перше в Україні спеціалізоване медіа, яке висвітлює перебіг відбудови країни

Підтримати