Уряд виділив 230 млн грн на відновлення лікарень у Сумській та Харківській областях. Про це повідомили на сайті Урядового порталу, пише “Суспільне”.
У Сумській області коштом держбюджету планують відновити наступні медзаклади:
- капітальний ремонт Тростянецької міської лікарні: термомодернізація будівлі поліклініки, переходу та дитячого відділення комунального некомерційного підприємства;
- капітальний ремонт фасаду та ґанків Тростянецької міської лікарні;
- капітальний ремонт приміщень громадського будинку з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами, літера “Д-І” Тростянецької міської лікарні, пошкоджені під час російської окупації.
У Харківській області:
- усунення аварій (капітальний ремонт) у Міській поліклініці № 10, м. Харкова.
За словами Віктора Ляшка, армія РФ зруйнувала або пошкодила понад 1500 об’єктів медзакладів по всій країні.
Зокрема за 17 місяців війни армія РФ пошкодила 1 389 об’єктів медзакладів та зруйнувала вщент ще 186 об’єктів. Повністю відновлені 343 обʼєкти медзакладів та ще 414 обʼєктів медичних закладів – відновлені частково, зазначили в повідомленні.
